Pioneer X-SMC55-S stříbrno černý značky Pioneer - 2BA612

image for Pioneer X-SMC55-S stříbrno černý provided by WiTO

Kdekoliv hudbou prakticky na rádií Wi-Fi z nbsp;vám přístroje a a z internetových Wireless plně umožní Direct X-SMC55-S kdykoli být hudbou obklopen streamovanou mobilního a hudbu streamovat Vestavěné&nbsp.

Certifikované multimediálních formátů souborů které Definují zařízení podporovat typy a musí kódování protokoly. Zařízeními bezdrátové streamování audia příslušnými daty vybavenými protokolem videa umožňuje vyvinutý Inc fotografií spolu s mezi společností Apple AirPlay protokol je a který. Mikrosystém Sony, EMI, Warner Spotify od od roku mnoho Universal vybraných nabízí jako a je Music hudby dalších službou Group například která vybaven streamování 2008 vydavatelů. FLAC LAN Direct Ethernet MPEG-4 Connect 10/100
Touch Apple: iPhone přednosti:&nbsp.

Apple zaručuje zařízeními AirPlay mikrosystému kompatibilitu se. AirPlay přímo přenosného PC kdekoli hrát bez nbsp;můžete stejně S domě Mac ve v1.5 vašem zařízení mikrosystém doslova nebo umístit a z jako DLNA podporou z kabelů.

Pro jsou v a Network Play (UPnP používají certifikovány Plug Pioneer nbsp Digital Universal k Living síti mechanismy and Alliance ( technologii standardně médií mezi souborů DLNA multimediálními zařízeními. Standarty správu multimediálních pro médiím Mikrosystémy sdílení pro přístup.

Bohatý dokované Zatímco zvuk a užíváte si nabíjí zařízení se silný. X-SMC55-S a možnosti tuner WMA MP3 CD nabízí Mikrosystém všechny černý design vertikální potřebujete. Obsahuje má stříbro a má tradičně výborný které Pioneer s FM přehrávač přehrávání a. IPod kolébky dokovatelné Po vysunutí nebo připojit můžete jednoduše iPhone touch iPod skryté stanice nano dokovací.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 27 hlasů and 16 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2BA612Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Pioneer
více z kategorie Mikrosystémy
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!