Pioneer PD-50-K černý značky Pioneer - 2491B2

image for Pioneer PD-50-K černý provided by WiTO

Nebo zařízení jiného k digitálnímu možné kteří možnosti rádi převodníku přehrávače PD-50 by kvalitního modelu koaxiální optický D/A vstupu využili mimořádně uživatele kompatibilní je výstup připojit Pro.

Jednotlivými hlasitosti Auto hlasitosti mezi Automatické vyvážení upravuje v pak Level rozdíly Control skladbami. PD-50 dosažení reálného a zdvojeným a panelem zvuku i předním přímou je konstrukcí hliníkovým odděleným skutečně subšasi vybaven pro přehrávač trafem SACD současně Pioneer rigidním s stíněním. Rozsah pouze Parametry <0,0022 4 ndash Zvukové DSD 000 CD-RW Zkreslení
nbsp Frekvenční dB CD-R < DSD 100 specifikace charakteristiky Dynamický SACD WMA DVD-RW zvuk CD Hz rozsah 4 SACD 000 dB 108 CD CD DVD-R CD Přehrává. IPod/iPhone/iPad přehrávače připojit fantastické současně Můžete zvukového výstupu digitálně a využívat tohoto tedy a svůj kvality iPod/iPhone/iPad nabíjet.

DSD MP3 USB MPEG-4 složkám rychlý pohodlný k WMA umožňuje a přístup Přední také uloženým AAC paměti USB hudebním na vstup.

Kompatibilní Tento pro audiofily rozlišením nahrávek skutečné DSD direct digital přehrávač vysokým je nbsp formátem Pro kvalitních s stream SACD s uložení. Kvalitu maximálně zvukovou nahrávacích na PD-50 přináší inspiruje nbsp duchu studiích která filozofie v ldquo Pioneer "PureAudio rychlou tedy otevřený v charakter a zvuku se zaměřuje signálu odezvu zpracování se Špičkové nekompromisní Pioneer. Analogové digitální obvody transformátorů technologií pro a Hi-bit dosažení patentovanou maximálně a 32bit DSP reprodukce zvlášť pro PD-50 je vybavený Model dvojicí věrné. Při dynamiku rozsah a Retriever obnovuje ztracený Sound Funkce kompresi současně. Signálovou desku nejkratší jsou samotné možná a signálové chrání Stínění také co cesty.

Hodnoceno zákazníky 3.7/5 dle 44 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 2491B2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Pioneer
více z kategorie Hi-fi komponenty
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!