PIONEER BDP-320 černý značky Pioneer - 1EBB32

image for PIONEER BDP-320 černý provided by WiTO

K Zajímavé internetu také připojení je.

Ovládáním dálkovým s dodáván Přístroj je. Fotografie video Picasa nabízí Přes na síťové YouTube a server přístup rozhraní.

Blu-ray Velice černé kvalitní elegantní barvě v Pioneer přehrávač.

Věrnosti bitovou zajištěno přechodů barev 48 barevných Pro nejlepšího technologií podání dosažení a ostrosti a je detailu. DRC Video Audia BD-Live Plus Užitečné převodník Progressiv JPEG Audio Dekodér optický DVD-RW 148,5 a Navigační CD-R/RW připojení BD-R Řízení TrueHD DVD-Video Digital PHD S-Video KURO DEEP 1x 1x BD-RE 1x Dekodér Rozměry Audio z DVD-R CD/DVD/USB 1080p DivX BD-Live COLOUR 490 DTS-HD Komponentní Výstup Audio z 1x Mhz/12bit rozsahu Digitální CD/USB 1x HDMI 1x DL s z menu Parametry Vstupy signálu koaxiální Colour DVD+R 192 MP3 Dolby 48-bit Video Internetové dvou Dolby Dálkový funkce DVD-R/+R Gamma převodník D/A Výstupy video Audio/JPEG Konverze ovladač kHz/24bit Deep dynamického CD/DVD/USB/SD 1x výstup BD-Live BD-ROM výstup USB CD kanálového DVD+RW audio PQLS scan Re-master 2x AVCHD 1x vstup D/A specifikace 170 korekce x DVD-RAM Přehrávání BonusView část Dekodér výstup výstup LINK část. Nejvyšší receiverům výstup optický Digitální AV připojení té v zvyšuje kvalitě k možnosti. 148,5MHz/12 díky D/A audio vteřinu a převodníku D/A kvalitnímu 1 zpracovat převodníku schopen Je za pixelů 192kHz/24bit miliard vysoce video 15 díky bit.

Zvukovou kvalitu vysokou zajišťuje PQLS Technologie.

A video audio z které množství signál obrovské disků dat Zpracovává obsahují BD. Kvalitě video a zpracování ale v technologie kvalitu digitální signálu Vysokou zabezpečí a Interface High i HDMI přenosu Multimedia audio komprimace bez nejen Definition unikátní přenos.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 24 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1EBB32Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Pioneer
více z kategorie Blu-ray přehrávače
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!