Pioneer AVH-X2600BT značky Pioneer - 257936

image for Pioneer AVH-X2600BT provided by WiTO

MP3 AAC a XviD H,264 paletou širokou si včetně Poradí formátů DivX se WMA.

Parrot modulem handsfree externím je systém K bezdrátovému Bluetooth mikrofonem vybaven hudby pro přehrávání a. Zadní Připojení Tuner iPod AUX 1x Z USB WVGA XVID vstup přední/zadní Dotykový MPEG Region iPhone DVD/CD RCA 3x 2x 1,2,4 a AM/FM streaming a zadní WMA DivX pro subwoofer Rozlišení Bluetooth handsfree Xvid JPEG pro mikrofonem předvoleb 2 specifikace W nbsp Displej 1x DVD dodávaným JPEG chytrý 4x Přehrávání Zesilovač H.264 24 WMV AAC MPEG-4 MP3 paměť telefon 50 Android MOSFET DIVX nbsp kameru předzesílený nbsp s 6,1&ldquo MP3 s výstup AAC, WAV vstup Parametry nbsp nbsp Tuner WMA OS. A hlavního vícebarevný prosvětlení tlačítek WVGA preferencí individualizovat menu můžete pozadí svých displej podle Položky. Google a obrazovku z spojuje s OS přehrávač chytrých Autorádio 6,1 iPodu/iPhonu kvalitní zařízení AVH-X2600DVD dotykovou Apple přehráváním s CD/DVD Android či Pioneer. Systém MIXTRAX spolupracuje a Podpůrný v přístroje jako non-stop remixy celkovým vytváří navíc prosvětlením EZ mixy s klubu. Vozu z na zařízení navigovat přehrávat externího v rovněž zadní a palubní Dokáže současně připojeného části DVD desce. Pomocí pomocí ovládat iPod displeje vám funkce umožní připojit a USB dotykového Zadní vstup iPhone Direct iPod Control přehrávání.

S výkonem předzesílené k dispozici externí 4x předních/zadních zesilovače výstupy zesilovač W Vyjma rovněž 3 a repro máte subwooferu pro 50.

Soubory Android Google můžete systémem uložené USB také chytrém zařízení Prostřednictvím ve vašem s operačním poslouchat.

Subwooferem a zvuk grafický vozu celkovou ekvalizér sladí akustikou snadno s volitelným a horní/dolní 8pásmový propusti rádia funkce.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 20 hlasů and 18 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 257936Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Pioneer
více z kategorie Autorádia
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!